Solør

TILLITSVALGTE/ ÅRSMØTEREPRESENTANTER

Arne Rønaasen | 951 31 076 | ronaasen@start.no

Leif Arvid Vaaler | 971 93 884 | leif.vaaler@gmail.com

Ola Johan Korbøl | 959 20 476 | ole-korb@frisurf.no

Nina Bogerud Caspari | 911 31 012 | Nina.Bogerud.Caspari@scandichotels.com

Ole Marius Sillerud | 916 17 908 | olemari@hotmail.com

Kjetil Aandstad | 900 21 313 | kjetil@aandstad.com

Sigbjørn Woll | 911 72 135 | sanwoll@online.no

Henriette Svenneby | 908 38 308 | henriette@drengestua.no

VARA TIL TILLITSVALGTE – ÅRSMØTEPREPRESENTANTER

1. Hilde Omsted | hilde.omsted@gmail.com

2. Erling Olav Eriksmoen | Erlingolaveriksmoen@gmail.com

3. Bernt Kr. Snapa | bernt.snapa@nortura.no

4. Trond Christensen |

MØTER MED TILLITSVALGTE – REFERATER

FAKTA (tall fra 2015)

  • Andelseiere: 435
  • Omsetning i volum: 268 568 m3
  • Omsetning i kroner: 99 580 846 kr